menu
Toegang tot het menu

Gebruik de drie streepjes om het menu op te roepen

Uitslagen rayonkampioenschappen

Deze pagina toont de tussenstand/eindstand van de individuele rayonkampioenschappen.

Kies een wedstrijdboog:

Kies een rayon:

 

Competitie:
Indoor competitie 2021/2022
Wedstrijdboog:
Recurve
Rayon:
Rayon 1

 

De Rayonkampioenschappen Indoor (februari 2022) zijn afgelast!

Recurve klasse 1
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[142877] Khanh van Rooden[1237] HBSV Brederode9,327Kampioen regio 101volgt later
2[169951] Yunan Haaima[1366] Agon Sagitta9,287Kampioen regio 103volgt later
3[168332] Arjen Elsman[1237] HBSV Brederode9,267volgt later
4[135160] Anton Bunschoten[1391] Eemschutters Wedstrijd HV9,267Kampioen regio 102volgt later
5[172280] Bart Blasweiler[1248] HBS De Waert9,200volgt later
6[141411] Bas de la Croix[1363] Robin Hood9,187volgt later
7[160060] Hidde Kasper[1237] HBSV Brederode9,147volgt later
8[154849] Sietske Visser[1248] HBS De Waert9,140volgt later
9[172961] Jan-Willem Essenburg[1315] Asv Prins Willem Alexander9,127volgt later
10[173707] Orrin van Leeuwen[1229] Artemis '799,127volgt later
11[165305] Jalmar Verbraak[1391] Eemschutters Wedstrijd HV9,113volgt later
12[160442] Joran Drent[1358] Haaksbergsche Schutterij9,087volgt later
13[173241] Ilona Hollander[1241] HS Hilversum9,087volgt later
14[154445] Jorren Nijmeijer[1231] AHV Centaur9,067volgt later
15[168034] Natalia Sitnikova[1399] A.A.T.C.8,947volgt later
16[107704] Frans Hoogstraten[1241] HS Hilversum8,900volgt later
17[144331] Dirk Schaap[1312] HBS Almere8,887volgt later
18[134296] Peter de Jong[1338] HBS Emmeloord8,887volgt later
19[163451] Myrthe Bunschoten-Huis in 't Veld[1391] Eemschutters Wedstrijd HV8,780volgt later
20[162857] Michael Kuif[1249] De Waterlandschutters8,753volgt later
21[165304] Michel Verbraak[1391] Eemschutters Wedstrijd HV8,300volgt later
22[163777] Ed Bonnema[1247] V.Z.O.S. Santpoort-Noord8,007volgt later
Recurve klasse 2
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[161023] Matthijs Bouwmans[1229] Artemis '798,887Kampioen regio 102volgt later
2[138360] Gert Jan Schoorl[1240] Eilandschutters8,873Kampioen regio 101volgt later
3[140459] Wilgert ter Beek[1261] De Gouden Treffer8,840Kampioen regio 104volgt later
4[167026] Anasha Hancox[1363] Robin Hood8,800Kampioen regio 103volgt later
5[164650] Dustin Verhelst[1247] V.Z.O.S. Santpoort-Noord8,793volgt later
6[159327] Cor van Sloten[1338] HBS Emmeloord8,773volgt later
7[133547] Andre Dickmann[1288] Sint Martinus8,760volgt later
8[168647] Wirdmer Griemerink[1261] De Gouden Treffer8,753volgt later
9[156590] Peter Hanssen[1243] MBSOV/Noordkop8,733volgt later
10[138737] Hans Schepers[1261] De Gouden Treffer8,727volgt later
11[159096] Jan de Jonge[1254] S.H.B.V. Sagittarius8,720volgt later
12[174097] Maarten Buijs[1241] HS Hilversum8,673volgt later
13[170143] Anniek Megens[1254] S.H.B.V. Sagittarius8,627volgt later
14[166970] Randy Hinten[1248] HBS De Waert8,620volgt later
15[131665] Marco Hollebrandse[1229] Artemis '798,453volgt later
16[160622] Natascha van Assema[1228] HBS Artemis8,387volgt later
17[168719] Colin van Esch[1248] HBS De Waert8,367volgt later
18[115473] Gerben Vreeman[1267] Sint Switbertus8,247volgt later
19[173825] Kris ten Hoedt[1398] Sv Beemte Broekland8,213volgt later
20[134161] Reinoud Vlieland[1237] HBSV Brederode8,167volgt later
Recurve klasse 3
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[155664] Chiara Massaro[1241] HS Hilversum8,860Kampioen regio 102volgt later
2[164722] Anita Smeets[1254] S.H.B.V. Sagittarius8,747Kampioen regio 104volgt later
3[175577] Jelle de Vries[1399] A.A.T.C.8,687Kampioen regio 103volgt later
4[170236] Pauli Sievinen[1232] Geronimo8,660volgt later
5[164160] Jorge Victor[1230] ABC Taxus8,613volgt later
6[169475] Raymond Veldhuis[1356] Avalonsports8,600volgt later
7[170171] Jolanda Jongmans[1363] Robin Hood8,567volgt later
8[171351] Joël Gül[1254] S.H.B.V. Sagittarius8,487volgt later
9[176366] Walter van den Broek[1363] Robin Hood8,467volgt later
10[174509] John Kijlstra[1236] HBSV Assumburg8,440Kampioen regio 101volgt later
11[176533] Marije Verheul[1232] Geronimo8,427volgt later
12[175961] Konrad Ossowski[1237] HBSV Brederode8,387volgt later
13[157842] Michiel Fritz[1237] HBSV Brederode8,367volgt later
14[171268] Freek Verkade[1230] ABC Taxus8,360volgt later
15[173534] Marcel Meijn[1239] K.N.H.S. Concordia8,320volgt later
16[159157] Don Westerheijden[1301] Sagitta Et Arcus8,320volgt later
17[158801] Sanne de Jong[1249] De Waterlandschutters8,307volgt later
18[168771] Karen van Rijn[1363] Robin Hood8,280volgt later
19[139277] Jan Peter Folmer[1355] Ver. Voor Aangepast Sporten Tytsjerksteradiel8,273volgt later
20[137341] Nelly Bunschoten-Weltevrede[1366] Agon Sagitta8,267volgt later
21[175666] Matthias Drost[1338] HBS Emmeloord8,267volgt later
22[107084] Fred Benjamins[1249] De Waterlandschutters8,253volgt later
23[170939] Charlotte Raijmakers[1239] K.N.H.S. Concordia8,247volgt later
24[165297] Joost Schooltink[1267] Sint Switbertus8,233volgt later
[161212] Jan Weber[1247] V.Z.O.S. Santpoort-Noord8,153Reservevolgt later
[170889] Jan-Paul Honders[1241] HS Hilversum8,147Reservevolgt later
[173037] Hans Heijmans[1399] A.A.T.C.8,120Reservevolgt later
[140498] Alfons Waanders[1358] Haaksbergsche Schutterij7,387Reservevolgt later
[139353] Peter Kort[1237] HBSV Brederode7,247Reservevolgt later
Recurve klasse 4
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[166997] Robbin Haasnoot[1237] HBSV Brederode9,020Kampioen regio 101volgt later
2[163478] Gertjan Fiechter[1237] HBSV Brederode8,853volgt later
3[171789] Sjors Rijsdam[1319] Target Aalsmeer8,747volgt later
4[170822] Coen Mulder[1241] HS Hilversum8,607Kampioen regio 102volgt later
5[174711] Peter Den Braber[1258] Sint Sebastiaan8,480Kampioen regio 103volgt later
6[172903] Yvonne van Esch-Veltman[1248] HBS De Waert8,427volgt later
7[162981] Miriam Madou[1247] V.Z.O.S. Santpoort-Noord8,393volgt later
8[155372] Willy Keupink[1255] ISV De Vrijbuiters8,220Kampioen regio 104volgt later
9[172902] Jordy Veuger[1248] HBS De Waert8,200volgt later
10[172032] Jacco Dudink[1228] HBS Artemis8,160volgt later
11[153894] Marcel Ambachtsheer[1312] HBS Almere8,147volgt later
12[164378] Michael Kemper[1285] H.B.S. Pijlsnel8,133volgt later
13[139778] Ronald Honcoop[1239] K.N.H.S. Concordia8,113volgt later
14[167044] Yke van der Vegt[1338] HBS Emmeloord8,067volgt later
15[167286] Ferdi van Miltenburg[1229] Artemis '798,067volgt later
16[134165] Marco Klomp[1241] HS Hilversum8,053volgt later
17[169020] Brian Heybroek[1356] Avalonsports8,040volgt later
18[106588] Frits van der Aa[1312] HBS Almere8,020volgt later
19[171075] Rob Westra[1237] HBSV Brederode7,980volgt later
20[158312] Remco van Hulst[1312] HBS Almere7,980volgt later
21[135200] Jan Bunschoten[1236] HBSV Assumburg7,960volgt later
22[175898] Danielle Zeeders-Koning[1356] Avalonsports7,847volgt later
23[169218] HansPeter Versluis[1228] HBS Artemis7,840volgt later
24[168542] Bas Peters[1231] AHV Centaur7,753volgt later
[160522] Frits Blok[1363] Robin Hood7,640Reservevolgt later
[172848] Tom Grootveld[1241] HS Hilversum7,380Reservevolgt later
Recurve klasse 5
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[169959] Theo van de Steeg[1363] Robin Hood8,367Kampioen regio 103volgt later
2[170867] Henk Scholte van Mast[1358] Haaksbergsche Schutterij8,153Kampioen regio 104volgt later
3[175754] Twan Hollander[1241] HS Hilversum8,067Kampioen regio 102volgt later
4[168759] Lex Riedijk[1230] ABC Taxus7,947volgt later
5[140751] Kees Zijm[1394] HBV Swarte Skeepe7,947Kampioen regio 101volgt later
6[175983] Edwin Evers[1231] AHV Centaur7,813volgt later
7[173800] Elke Ross[1236] HBSV Assumburg7,587volgt later
8[156910] Erik de Groot[1229] Artemis '797,460volgt later
9[176526] Jeroen Jeroen Weessies[1399] A.A.T.C.7,373volgt later
10[133682] Bert Turfboer[1261] De Gouden Treffer7,100volgt later
11[175165] Jeroen van der Burg[1267] Sint Switbertus7,067volgt later
12[174264] Roland Bordewijk[1232] Geronimo6,853volgt later
Recurve klasse 6
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[176290] Martijn Musch[1399] A.A.T.C.8,800Kampioen regio 103volgt later
2[172477] Marco van Til[1399] A.A.T.C.8,100volgt later
3[172281] Bianca Blasweiler-Butter[1248] HBS De Waert7,900Kampioen regio 101volgt later
4[137308] Frank Kuijpers[1366] Agon Sagitta7,713volgt later
5[173922] Rina Steenkamp[1237] HBSV Brederode7,600volgt later
6[172654] Kevin Witlam[1231] AHV Centaur7,533Kampioen regio 102volgt later
7[175709] Jeroen Blomsma[1399] A.A.T.C.7,467volgt later
8[174234] Remco de Beijer[1230] ABC Taxus7,253volgt later
9[174981] Pieter-Bas Ijdens[1231] AHV Centaur7,227volgt later
10[158599] Paul Stilkenboom[1349] ACE-Xclusive7,207volgt later
11[141361] Saskia Biermans[1231] AHV Centaur7,207volgt later
12[176032] Gilbert Mallee[1234] HBSV Achilles7,073volgt later
13[176082] Erna van Sinttruijen[1399] A.A.T.C.7,053volgt later
14[176334] Hans van Driel[1231] AHV Centaur6,980volgt later
15[161358] Frans van den Bosch[1249] De Waterlandschutters6,973volgt later
16[174305] Karina Vink[1254] S.H.B.V. Sagittarius6,973volgt later
17[171362] Arno Valenkamp[1239] K.N.H.S. Concordia6,907volgt later
18[173462] Hester IJdens[1231] AHV Centaur6,867volgt later
19[176460] Renske Gorter[1247] V.Z.O.S. Santpoort-Noord6,147volgt later
20[174706] Stephan van Heteren[1391] Eemschutters Wedstrijd HV5,860volgt later
21[169963] Ron Claassen[1231] AHV Centaur6,087volgt later
22[175886] Ralph Lenoire[1230] ABC Taxus6,160volgt later
23[175055] Jesse Hoven[1240] Eilandschutters5,720volgt later
Recurve Junioren klasse 1
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[174029] James Stephens[1312] HBS Almere9,613Kampioen regio 102volgt later
2[170459] Mary-Ann Tempelman[1312] HBS Almere9,433volgt later
3[169265] Simcha Vilé[1237] HBSV Brederode9,380Kampioen regio 101volgt later
4[170529] Luuk Wisselink[1267] Sint Switbertus9,367Kampioen regio 104volgt later
5[172563] Tim Bruijns[1231] AHV Centaur9,193volgt later
6[166859] Kristian Krijgsman[1312] HBS Almere9,000volgt later
7[168189] Arjen Peters[1231] AHV Centaur8,900volgt later
8[172033] Bo de Jonge[1231] AHV Centaur8,893volgt later
9[174328] Joeri de Boer[1391] Eemschutters Wedstrijd HV8,833volgt later
10[167264] Richard Buitenhuis[1231] AHV Centaur8,780volgt later
11[176536] Nes Kamminga[1338] HBS Emmeloord8,747Kampioen regio 103volgt later
12[167160] Ruben Stoopendaal[1239] K.N.H.S. Concordia8,707volgt later
13[173978] Chimène Koller[1231] AHV Centaur8,387volgt later
14[172138] Lotte Beunder[1239] K.N.H.S. Concordia8,207volgt later
15[167533] Tom Schoonoord[1231] AHV Centaur8,100volgt later
16[176361] Coen Marinissen[1363] Robin Hood8,033volgt later
17[169384] Syrt Lommers[1230] ABC Taxus7,993volgt later
18[171453] Olav Smits[1231] AHV Centaur7,893volgt later
19[176143] Wybren Walinga[1254] S.H.B.V. Sagittarius7,847volgt later
20[170525] Jur Pasman[1267] Sint Switbertus7,820volgt later
Recurve Junioren klasse 2
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[175549] Yentl Meijer[1312] HBS Almere8,653Kampioen regio 102volgt later
2[175632] Yalenka Zeeders[1356] Avalonsports7,800Kampioen regio 104volgt later
3[173963] Serena Hengst[1328] Brediusschutters6,820volgt later
4[175298] Sabine Boschma[1249] De Waterlandschutters6,460Kampioen regio 101volgt later
5[170670] Jasmin Hillebrandt[1239] K.N.H.S. Concordia6,113volgt later
6[175808] Kim Hoeks[1398] Sv Beemte Broekland5,933volgt later
Recurve Cadetten klasse 1
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[173293] Dylan van de Pol[1231] AHV Centaur8,000Kampioen regio 102volgt later
2[170302] Magnus Das[1246] HBV Voltreffers7,927Kampioen regio 101volgt later
3[173795] Azra Cetinkaya[1312] HBS Almere7,900volgt later
4[172497] Tim van der Stok[1231] AHV Centaur7,780volgt later
5[175872] David Kampschoer[1230] ABC Taxus7,227Kampioen regio 104volgt later
6[176672] Nienke Fokkink[1267] Sint Switbertus6,573volgt later
7[175986] Geeske Put[1231] AHV Centaur6,360volgt later
Recurve Cadetten klasse 2
SporterVerenigingGemiddeldeRK scores
1[175378] Tycho Mallee[1234] HBSV Achilles7,067Kampioen regio 101volgt later
2[176828] Fleur Schrama[1237] HBSV Brederode6,007volgt later
3[176842] Isabel Isabel Kingma[1399] A.A.T.C.5,827Kampioen regio 103volgt later
4[169340] Jesse Overeem[1231] AHV Centaur5,433Kampioen regio 102volgt later
5[175178] Hannah Driessen[1363] Robin Hood4,947volgt later
6[176565] Viggo ten Klooster[1228] HBS Artemis3,540volgt later